Lokale opslag lijkt te zijn uitgeschakeld in uw browser.
Voor de beste gebruikservaring, moet u lokale opslag inschakelen in uw browser.

Nutrins Liposomale FLM-X
Liposomaal: vitamine C, curcumine, rutine en quercetine.
FLM-X liposomale antioxidant* formule
Vitamine C (is belangrijk voor de huid) met Curcumine, Rutine en Quercetine. Een samenwerking tussen vitamine C en drie bioflavonoïden. Maandverpakking 300 ml is 30 x 10 ml
- Koop 2 voor € 31,46 en bespaar 10%
FLM-X vitamine C met curcuma, rutine en quercetine
Is belangrijk voor de huid, draagt bij aan de verzorging van de huid van binnenuit. Draagt bij tot de instandhouding van een normale huid*. Vitamine C met Curcumine, Rutine en Quercetine. Een samenwerking tussen vitamine C en drie bioflavonoïden.
Ingrediënten per portie van 10 ml;
- Liposomaal vitamine C 500 mg = 625% RI (ascorbine-zuur en natrium-ascorbaat)
- Liposomaal Curcumine 100 mg (Curcumin C3 complex is 95% curcumine, het actieve extract uit de kurkuma-wortel)
- Liposomaal Rutine 75 mg (rutin, rutoside).
- Liposomaal Quercetine 75 mg
FLM-X 300 ml is 30 x 10 ml.
Gebruiksaanwijzing: Gekoeld bewaren, eventueel schudden voor gebruik. Dagelijks 10 ml bij een maaltijd innemen eventueel in een (half) glas water. Niet gebruiken tijdens zwangerschap. Niet gebruiken met antidiabetica (quercetine kan het bloedglucose verlagen).
Antioxidanten beschermen de lichaamscellen tegen verschillende schadelijke invloeden van buitenaf. Rutine lijkt op quercetine. Zij ondersteunen elkaars goede eigenschappen. Rutine en vitamine C werken goed samen in ons lichaam. Quercetine is een antioxidant, een flavonoïde. In de natuur wordt quercetine vaak samen aangetroffen met vitamine C. Bioflavonoïden (flavonoïden) zijn polyfenolen die in planten en in plantaardige voeding voorkomen. Flavonoïden vind je in het witte gedeelte net onder de schil van citrusvruchten. Ook asperges, courgette, verschillende soorten bessen en bloemen bevatten veel flavonoïden.
Curcumine is een polyfenol. *Vitamine C is een anti-oxidant, het heeft een anti-oxidatieve werking. Huidverzorging van binnenuit en instandhouding van een normale huid.
Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een gezonde voeding en/of levensstijl. Houd voedingssupplementen buiten het bereik van (jonge) kinderen. Gebruikt u medicijnen overleg dan met uw arts of therapeut voordat u een voedingssuplement gebruikt. Allergenen: geen
Prijs | € 34,95 |
---|---|
EAN | 8720387834266 |
Merk | Nutrins |
Productvorm | vloeibaar |
Productgroep | vitaminen, liposomen |
Doelgroep | kind, man, vrouw, senior, huid |
Ingrediënten | Ingrediënten per portie van 10 ml;Liposomaal vitamine C 500 mg = 625% RI (ascorbine-zuur en natrium-ascorbaat), Liposomaal Curcumine 100 mg (Curcumin C3 complex is 95% curcumine, het actieve extract uit de kurkuma-wortel), Liposomaal Rutine 75 mg (rutin, rutoside), Liposomaal Quercetine 75 mg. |
Toepassing | Is belangrijk voor de huid, draagt bij aan de verzorging van de huid van binnenuit. Draagt bij tot de instandhouding van een normale huid*. Vitamine C met Curcumine, Rutine en Quercetine. Een samenwerking tussen vitamine C en drie bioflavonoïden. |
Ingrediënten per portie van 10 ml;
Liposomaal vitamine C 500 mg = 625% RI (ascorbine-zuur en natrium-ascorbaat), Liposomaal Curcumine 100 mg (Curcumin C3 complex is 95% curcumine, het actieve extract uit de kurkuma-wortel), Liposomaal Rutine 75 mg (rutin, rutoside), Liposomaal Quercetine 75 mg.